Jóga pod sopkami, Lanzarote, 27.10.-3.11.2020

 
Lanzarote, Isla de Fuego čili Ohňový ostrov, je tvořen víc než 300 sopkami, lávovými poli, údolími a různobarevnými plážemi. Je prohlášen UNESCO za biosférickou rezervaci díky malým rybářským vesničkám s bílými domky, které si i dnes dokázaly zachovat tradiční atmosféru. O tento nezaměnitelný ráz obydlí se významně zasadil architekt César Manriquo a vy se můžete vydat v jeho stopách po obdivuhodných místech ostrova.
Budeme bydlet v malé klidné vesničce Tabayesco (30 min. autobusem z letiště) na severní části ostrova, která leží 10 min. autem od národních parků Tenegüime, Los Jameos, jeskynného komplexu Cueva De Los Verdes a 2 km od známé pláže „La Garita“, kde můžete ochutnat mořské speciality v místních restauracích.
Přilehlé pláže jsou ideální pro surfování a potápění nebo se můžete vydat do kaktusové zahrady Guatiza, či hlavního města Arrecife.

U cvičení jógy se sejdeme vždy ráno a večer na 60 minut na slunné terase.

Pokud se chcete připojit ke skupině, kontaktujte mě, abych zaslala podrobné informace: zde
 
 
 

Ubytování:
„Club JM Lanzarote“ nabízí 2 – 3 lůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou, slunnou terasou a bazénem. Vyvýšené umístění skýtá výhled na rybářskou vesničku Arrieta a pobřeží Atlantiku.