Jóga u moře, Karpathos, Řecko, 31.7. - 7. 8. 2020

 

Řecký ostrov Karpathos se nachází v jihovýchodní části Egejského moře v Dodekánském souostroví. Leží mezi ostrovy Rhodos a Kréta. Ostrov je úzký, dlouhý necelých 50 km, s obvodem cca 160 km. Otevřel se turistickému ruchu teprve nedávno. Dnes ostrov láká turisty hledající klidnou dovolenou uprostřed téměř nedotčené přírody, lákavé jsou také nádherné opuštěné pláže (na ostrově je cca 100 pláží, z nichž některé jsou přístupné pouze z moře). Hotel se nachází v malém a klidném letovisku Amoopi, cca 8 km od hlavního města Pigadia (přes den spojení linkovým busem, zastávka 150 m od hotelu). Nádherné jsou tu především pláže – malá, tzv. „Mikri“ se zlatavým pískem s krásnou průzračnou vodou, obklopená skalisky, dále pak velká oblázková pláž „Votsalakia“ (nebo také „Megali“). V letovisku je i několik taveren a marketů, nejbližší bankomat se nachází v Pigadii.    

Ubytování: hotel Argo nebo hotel Helios
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na letovisko, do zahrady nebo směrem na moře. Klimatizace za poplatek (cca 42 €/týden), chladnička (v ceně), trezor na recepci za poplatek (cca 10 €/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Lůžkoviny a ručníky k dispozici (nikoliv plážové osušky) ve všech pokojích.

  Pláž
80 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Další krásná písčitá pláž, vhodná i ke šnorchlování, je cca 5 minut pěšky od hotelu, slunečníky a lehátka na plážích za poplatek (cca 6 €/den/slunečník a 2 lehátka)

 
Strava
snídaně – rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu  
Doprava
Letecky

Cena: 15 790,– při zaplacení zálohy 2 000,– do 3.1.2020, pak 16 790,–
Dítě 2 – 12 let: 11 490,–
Dítě 0 – 2: 400,–
Příplatek za cvičení: 1 300,–

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, snídani, leteckou přepravu z Prahy, 2× denně cvičení jógy, letištní, bezpečnostní, palivovou a pobytovou taxu, služby delegáta, komplexní cestovní pojištění

Přihlášky a další informace: CK Lenka