Migréna a bolesti hlavy, 23. 5. 2020

 

KURZ SE KONÁ V TENTO TERMÍN!!!

Den: 23– května 2020
Čas: 9.30 – 14.30
Místo: Biorezona, Slavětínská 1140, Praha 9 – Klánovice
Cena: 600,–
Přihlášky: t. 731 523 576, petra.plas17@gmail.com

Rezervace místa je platná po zaplacení ceny semináře na účet č. 265164879/0300, do poznámky uveďte své jméno. V případě neúčasti lze poslat za sebe náhradníka.

Téma migrény a bolestí hlavy je nekonečné a všeobecně známé. Byly vypracovány rozsáhlé vědecké teorie, existuje mnoho léků a metod, jak si s ní poradit, a přesto se s ní setkává, a někdy i pravidelně, téměř každý z nás.

 

Pokud chcete vzít své zdraví do svých rukou, přijďte se naučit, jak si pomoct a zbytečně netrpět.

Ošetřující techniky z jógy a biodynamických masáží a mikropohyby v kombinaci s dechem a zvukem (Continuum Movement) pomůžou odblokovat krční páteř, uvolnit zatuhlé trapézové svaly od konečku páteře až po vrcholek hlavy, aby energie a tělesné tekutiny mohly opět proudit volně a bez bolestivého narážení do blokád.
Blokády (stažení) ve svalech a tkáních se vytvářejí při dlouhodobém stresu, v náročných životních situacích nebo můžou vzniknout následkem úrazu nebo hormonální nerovnováhou. Tělo používá bolest, aby nás zastavilo v činnostech, které nám neprospívají a ukazuje nám správný směr naší cesty.

Na semináři se naučíte seberegulační a léčivé techniky, které můžete doma prakticky použít jako prevenci nebo na začátku záchvatu migrény. I když už je záchvat migrény v plné síle, lze jimi zmírnit bolesti a zkrátit dobu záchvatu.

 

Nechte svůj mozek a nervový systém zářit – můžete se inspirovat v mlhovině Koňská hlava. Aneb jak praví přísloví: „Nech to koňovi.