KDE: Weissova 1985, Praha 9 – Újezd nad Lesy

JAK:
A/ autem, parkování na místě vždy zajištěno
B/ vlakem z Masarykova nádraží nebo Hlavního nádraží Praha (každou půlhodinu) do Klánovic, od každého vlaku jede autobus na zastávku Sudějovická, pak 10 min. pěšky
C/ autobusem z metra Černý most na zastávku Sudějovická, pak 10 min. pěšky

Individuální hodiny JÓGY – zaměřené na somatické projevy problémů (bolesti zad, ramen, šíje atd.), zohlednění nemocí (Bechtěrevova nemoc, vyhřezlá ploténka, problémy kloubů, skolióza, apod.), dechová cvičení podle psychického a fyzického stavu, nácvik relaxace, sestavení ásán a dechových cvičení na míru pro „domácí použití“. Je možné přijít na jednu lekci se sestavením ásán pro každodenní praxi nebo chodit na pravidelné individuální lek­ce.

Všechny individuální lekce jsou vedeny přístupem zohledňujícím trauma, ať už je ve vašem životě skryté nebo projevené.

NOVĚ: LEKCE TRAUMA – SENZITIVNÍ JÓGY v trvání 45 – 60 minut, vhodné jako doplňková terapie pro komplexní trauma a symptomy PTSD (posttraumatická stresová porucha) jako jsou flaschbacky, nadměrná aktivita, poruchy spánku, noční můry, tělesné reakce (zrychlený dech, bušení srdce, pocení, závrať), zvýšená podrážděnost či výbuchy vzteku, potíže s koncentrací, disociace atd. Viz. také Trauma-senzitivní jóga

DOPROVÁZENÍ v těžkých obdobích života a osobní rozvoj  
s využitím biodynamické psychoterapie orientované na tělo, energetického léčení, jógy pro traumatizované osoby s PTSD (posttraumatický syndrom) a masáží Deep Draining. Můžeme pracovat bez doteku nebo i s dotekem, podle přání klienta a uvážení terapeuta. Na co se můžeme zaměřit? Traumatické události, ať už vznikly v dětství nebo dospělosti, deprese, stavy úzkosti, životní krize, doprovázení v těhotenství (například příprava maminky i miminka na porod císařským řezem), doprovázení při umírání (dojíždím já).

MASÁŽE:    

Biodynamické masáže, Deep Draining, Schmidtovy integrující masáže (integrace dechu a těla)

Tyto masáže vycházejí z poznatků, že opakované stresy a nevyřešené problémy jsou příčinou zvýšeného napětí v určitých svalových skupinách. Způsobují tvrdnutí pojivové tkáně, otoky, zkracování svalů apod. a blokují fyziologické dýchání a tím i proudění energie. Projevy takovýchto bloků jsou různé, od špatného držení těla, přes chronické bolesti, oslabení imunitního systému, k pocitům úzkosti, apod. Práce s tělem podpoří přirozenou tělesnou cirkulaci, zaktivuje samoregenerační schopnosti a nastolení harmonie. Při masáži se pracuje s celkovou energií lidského těla na základě práce s povrchovými i hloubkovými svaly. Je výborným prostředkem pro odstranění psychosomatických potíží, zejména potíží spojených s nadměrným stresem a vyčerpáním. Může být velice účinná také při depresích, nespavosti, bolestech hlavy a zad, při blokádě nervů a kloubů. Zprostředkovává lepší vnímání vlastního těla a tím i citlivější vnímání života. Při masáži se využívá stetoskop, který snímá psychoperistaltiku a podle něj (nejen) lze poznat, kde jsou bloky a jak dlouho potřebují ošetřovat. Snímání psychoperistaltiky je založeno na vědeckých důkazech, že ve střevech trávíme emoce. Odtud lidová rčení „nemůžu to strávit“, „na to se vys…“ a určitě vás napadnou i další trefné popisy.