top of page

ne 18. 10.

|

Dračí Blaho

MIGRÉNA A BOLEST HLAVY

Téma migrény a bolestí hlavy je nekonečné a všeobecně známé. Pokud chcete vzít své zdraví do svých rukou, přijďte se naučit, jak si pomoct a zbytečně netrpět.

Registration is Closed
See other events
MIGRÉNA A BOLEST HLAVY
MIGRÉNA A BOLEST HLAVY

Čas a místo

18. 10. 2020 9:30 – 18:35

Dračí Blaho, Jánská 316/8, 118 00 Praha-Malá Strana, Česko

O události

Ošetřující techniky z jógy a biodynamických masáží a mikropohyby v kombinaci s dechem a zvukem (Continuum Movement) pomůžou odblokovat krční páteř, uvolnit zatuhlé trapézové svaly od konečku páteře až po vrcholek hlavy, aby energie a tělesné tekutiny mohly opět proudit volně a bez bolestivého narážení do blokád.

Blokády (stažení) ve svalech a tkáních se vytvářejí při dlouhodobém stresu, v náročných životních situacích nebo můžou vzniknout následkem úrazu nebo hormonální nerovnováhou. Tělo používá bolest, aby nás zastavilo v činnostech, které nám neprospívají a ukazuje nám správný směr naší cesty.

Na semináři se naučíte seberegulační a léčivé techniky, které můžete doma prakticky použít jako prevenci nebo na začátku záchvatu migrény. I když už je záchvat migrény v plné síle, lze jimi zmírnit bolesti a zkrátit dobu záchvatu.

Cena: 1200,–

Přihlášky: t. 731 523 576, petra.plas17@gmail.com

Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 600,- na účet č. 265164879/0300, do poznámky uveďte své jméno. V případě neúčasti lze poslat za sebe náhradníka.

Sdílet událost

bottom of page